Baram rabota
По Договор
18.01.2022 14:40

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол:

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Baram rabota za cuvanje postaro lice zena imam 47..
Info kontakt..077716210

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Rade Velkovski
Потврден огласувач
38970222370
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам