1 / 1
SE PRODAVA ATRAKTIVEN PLAC VO BARDOVCI KAJ CRKVATA
140 €
13.10.2022 08:40

Карпош / Скопје

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

* ШИФРА 5669
Импулс агенција за недвижности продава атрактивен плац во Бардовци во непосредна близина на црквата со комплетна документација.

- 140е/м2

☎️ Димитар 070 233 123
Јованка 077 740 024
Импулс агенција за недвижности

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Impuls Real Estate
UL. DIMITRIJA CUPOVSKI
Потврден огласувач
070/233-123 077/740-024
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам