1 / 1
Plac vo Gorno Nerezi
40 €
11.08.2022 21:41

Карпош / Скопје

Квадратура:

5900 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam plac vo Gorno Nerezi so odlicen pogled na celo Skopje na 100m od asvalt.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
070246916
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам