1 / 8
Exstra
2.000.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.01.2022 09:46

Неготино / Неготино

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 300

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Voziloto e vo odlicna sostojba bez zabeleski i od vnatre i od nadvor
Novi zimski gumi i bandasi
Servisirano
E300 BLUTEC HYBRID AMG
Tel. 075 940 967

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ilija
Потврден огласувач
075940967
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам