1 / 7
Iphone x 64 gb
По Договор
23.05.2022 23:19

Виница / Виница

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

X

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Puknato predno staklo

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
077654263
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам