1 / 10
VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI 110KW -150KS 2015GODINA
14.799 €
20.06.2022 18:13

Кисела Вода / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI 110KW -150KS PROIZVEDEN 2015 GODINA HIGHLINE SO 6 BRZINI FUL OPREMA KLIMATRONIK ZADNA KAMERA NAVIGACIJA PARKING SENZORI TEMPOMAT I USTE MNOGU DRUGA OPREMA VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA MOZE DA SE VIDI I PROBA VO AVTOBANDA NASELBA PINTIJA CENA 14.699 EVRA TEL 070/581-568. 075/656-656

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ljupco Bandoski - Avtobanda
Skopje naselba Pintija
Потврден огласувач
070 581 568 075 656 656
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам