1 / 2
Termo pecka i sporet na drva
1 МКД
Цената не е фиксна
18.01.2022 20:15

Штип / Штип

Se prodavaat polovni termo pecka 2kw i sporet na drva.
Cena po dogovor.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

Angel
Потврден огласувач
078960499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам