1 / 5
Котел на дрва и нафта
1 €
18.02.2022 17:41

Штип / Штип

Мегал, 35 KW со вграден бољер, повеќе инфо. контактирајте 078/384/299

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Се продава од:

Сашо
Потврден огласувач
078/384/299
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам