1 / 5
grealka na plin lial turski proizvod novi
5.250 МКД
21.11.2022 11:14

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Grealka na plin novi
Gas Heater
4.2 kWh power
LPG Gas
ODS System (Oxygen depletion system)
FFD System (Flame failure device)
Piezzo Ignition

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Уреди за греење на ГАС

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Maxpuls grealka kvarcna na struja

1990 МКД

Plinski tajfun grealka plinska kalorifer plinski 50kw

8500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам