1 / 1
Maxpuls grealka kvarcna na struja
1.990 МКД
18.01.2022 21:05

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Redovna cena:2.950 den
🔥🔥🔥Cena na popust :1990 den🔥🔥🔥

Шифра 7485
Напон 220-240V
Фреквенција (50Hz)
Јачина (W) 2000W
IP24 водоотпорен
Монтирање на ѕид
Се исклучува при пад
Самостојна или монтирана на ѕид
Гаранција 1 година
Димензии 510x220x520mm

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Уреди за греење на ГАС

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Tajfun tajfuni plinski GeHOCK plinski grealki-duvalki pecki

8800 МКД

grealka na plin lial turski proizvod novi

5250 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам