1 / 1
Kuća vo Gorna Čaršija!
88.999 €
Цената не е фиксна
05.09.2022 14:25

Тетово / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

230 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Друго

Дворна површина:

117 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Kuća vo Gorna Čaršija na mnogu mirna lokacija vo blizina na mlinot.
Parcelata e 230 m2 od koi:
- 113 m2 stanben prostor
- 117 m2 dvorno mesto

Za poveće informacii 078/449-989

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

KUĆA SO 4 LOKALI VO STROG CENTAR

709999 €

ATRAKTIVEN kat od KUCA so poseben vlez

400 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам