1 / 1
Dusek DORMEO
200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.05.2022 15:19

Илинден / Скопје

Dormeo, 4 godini koristen, kako nov, dimenzii 200x200cm.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
071335808
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам