1 / 1
Macbook pro 13 inch kako nov baterija 8 saata moze zamena
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.03.2023 11:35

Скопје Центар / Скопје

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

prodavam Macbook pro 13 inch kako nov baterija 8 saata moze zamena za telefon ili laptop

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава / Можна е замена од:

marko
Потврден огласувач
078266664
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам