1 / 3
Energizer masazher - body slimmer
6.800 МКД
01.06.2022 19:46

Тетово / Тетово

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Ultrathin Body Slimmer
Масажер со мултифунксионални програми за слабеење преку технологија за вибрации и акупресура.
Помага за:
- подобрена циркулацијата на крвта
- да ги тонирате мускулите
- слабеење и енергија за телото

Како се употрабува ќе ви помогне и линк-от:

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Фитнес масажери

Се продава од:

Fisnik
Потврден огласувач
070618841
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам