1 / 7
Kamion
111 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.01.2022 08:52

Скопје Центар / Скопје

Kamionot e pali vozi , bez niedna manna
Tel . +389 78229205

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

erkan
Потврден огласувач
76220225
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам