1 / 1
Sony PS5 HD Camera - nova
2.999 МКД
Цената е фиксна
20.01.2022 22:45

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Se prodava nova Sony PS5 HD Camera.
Specifikacii na sledniot link:
https://www.playstation.com/en-gb/accessories/hd-camera/

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / Останато

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
072314626
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам