1 / 3
NOTE 20 5G U.S.A.
490 €
08.02.2022 11:56

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Модел:

Note 20 5g

Боја:

Roségold

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

10 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

SM-N981U
128 GB
OTKLUČEN

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
071904047
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам