1 / 8
Alu bandazi 5x112
200 €
22.03.2022 07:51

Дојран / Гевгелија

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж:

15

Ширина на бандаж:

6.5J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

112

Ширина на гума:

195

Висина на гума:

65

Дијаметар на гума:

15

Se prodavat alu bandazi so odlicni zimski gumi KLEBER M+S od golf 5. Odgovarat za vw,audi,seat... 5x112 R15
Moze zamena za alu bandazi R16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава / Можна е замена од:

Bojan
Потврден огласувач
078284851
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам