1 / 1
Jeep grand cheroke 3.1 na delovi
1 €
29.07.2022 18:16

Кичево

Марка:

Jeep

Модел:

Grand Cherokee

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Polovni delovi za jeep. 3.1 imam skoro sfe do posledeno Shtrafce

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Tafa
Потврден огласувач
070625190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам