1 / 5
KLIMA SERVIS, PRODAZBA, MONTAZA NA SITE KLIMI
87 МКД
09.08.2022 09:29

Карпош / Скопје

"КЛИМАТРОНИК ПРОФЕСИОНАЛ"

1. Монтажа на нови и половни клима уреди.
2. Демонтажа на клима уреди.
3. Антибактериско чистење на клима уреди под висок притисок со водена пареа.
4. Продажба на нови клима уреди.
* За секоја купена клима од "КЛИМАТРОНИК ПРОФЕСИОНАЛ" од брендовите: "NEO", "VIVAX", "FAVORIT", "HISENSE", добивате попуст на цената за монтажа.

Овластени монтери на: "Техномаркет", "Агротехна", "Електроелемент"

Контакт тел: 078 405-705 ; 070 212-341 (пон-саб 09:00-20:00)

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Се продава од:

Klimatronik Profesional
Потврден огласувач
078405705 ; 070212341
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам