1 / 1
RAKIJA TIKVESHKA
99 €
02.07.2022 11:57

Кавадарци / Кавадарци

SE PRODAVA DOMASHNA TIKVESHKA RAKIJA 50 stepeni 100% CHISTA BEZ DODATOCI ILI NEPRIJATEN MIRIS I VKUS. Za pogolema kolichina 100 den.

Категорија: Храна и готвење / Пиво, Алкохолни пијалаци

Се продава од:

polo
Потврден огласувач
070820491
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам