1 / 1
Zamenuvam gtx 1070 Xtreme gaming za rtx 2060
1 МКД
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.01.2022 22:17

Чаир / Скопје

RTX 2060 moze koja bilo verzija i moze da odredime doplata vo poraki, mojata gtx 1070 e megju najkvalitetnite so najniski temperaturi, malce zvuk prai i najvisoki komponenti vnatre, sto znaci deka ke trae so godini i godini.

Broj: 071 351 801

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Се продава од:

----------
Потврден огласувач
070287138
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам