1 / 1
Hard disk WESTERN DIGITAL 1TB Purple 24/7 Surveillance HDD
2.000 МКД
07.09.2022 22:55

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Hard disk WESTERN DIGITAL 1TB Purple 24/7 Surveillance SATA 3 HDD

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070/547-077
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам