1 / 2
Се продава одличен плац
По Договор
19.01.2022 22:52

Виница / Виница

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1047 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац од 1047м2 во Виница во место викано Воден. Плацот е градежно неизградено земјиште предвидено со ГУП на Виница и детален урбанистички план со можност за градење веднаш.
Плацот се води под Катастарска парцела 9013/3.

Цена по договор.

За повеќе информации и детали
Контакт: 071/462-298 Владо

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Сара
Потврден огласувач
071462298
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам