1 / 8
Се продава!!
1 €
19.01.2022 23:02

Демир Хисар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава mercedes c220 2005 година
Редизајн
Во одлична состојба
Со сите додатни опреми
Гуми 4 зимски 4 летни
Контакт телефон 078 234 315 viber!
Цена по договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zoki
Потврден огласувач
078487155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам