1 / 3
Pen Tablet XP-PEN Deco03
4.200 €
Цената не е фиксна
20.01.2022 08:49

Струмица / Струмица

Марка:

Останато

Големина на екранот:

10" инчи

Pen Tablet XP-PEN Deco03 tablet za crtanje nov neupotrebuvan 10 inch area 8192 preasure levels odlicen za graficka obrabotka i crtanje

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

g
Потврден огласувач
070451565
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам