1 / 2
Nikon D7000 + AF-S DX Nikkor 18-105mm 3.5-5.6G ED
200 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.11.2022 08:58

Скопје Центар / Скопје

Резолуција:

15,1-20 Мегапиксели

Марка:

Nikon

Nikon D7000 so original polnac, baterija odlicna, memoriska karticka, so objektiv 18-105 vr
moze za mena za sony aparat ili mobilen telefon

info na mail ili viber 070-243469

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава / Можна е замена од:

Zzzz
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам