1 / 9
Se prodava kuka vo Stip
135.000 €
08.03.2022 13:33

Штип / Штип

Број на соби:

4

Квадратура:

262 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

194 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

plackoviski odredi

ШифраPP:1082
Се продава куќа на одлична локација во Штип на улица Плачковички одреди 45А.Вкупната површина на парцелата е 194m², куќата е со површина од 262m² распоредени на 3 спратови.Внатершноста на куќата е поделена на приземје, два спрата, а пред самата куќа има и две паркинг места.
Приземјето располага со пространа дневна, со трпезарија и кујна, спална соба и тоалет.Првиот спрат има одделен влез и располага со спална соба, пространа дневна со трпезарија и кујна и тоалет.Вториот спрат е покриен и има пуштена инсталација за вода и струја но не е преграден.Внатрешноста на двата спрата е збогатена со тераси од кои излез има од дневниот престој и спалната соба.Вториот спрат е збогатен со голема тераса со поглед кон градот Штип.Влезот во сите соби е преку ходник.Одлична прилика за семеен дом со можност да живеат и повеќе фамилии.

Цената на куќата е 135000 евра!
тел.за контакт:074230500
email:tvojdom20@gmail.com
www.tvojdom.mk

https://tvojdom.mk/property-item/%d1%81%d0%b5-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b4%d0%b0%d0%b2%d0%b0-%d0%ba%d1%83%d1%9c%d0%b0-%d0%b2%d0%be-%d1%88%d1%82%d0%b8%d0%bf-2/

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Твој Дом-Агенција за недвижности
Ванчо Прќе 121
Потврден огласувач
074230500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам