1 / 2
Novi telefoni Alkatel 2053
1.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.01.2022 12:19

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Alcatel

Модел:

2053

Боја:

Black

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

10 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Telefonite se Novi ne otpakovani
Alkatel 2053
Doro 1370
Cena 2500 za dvata ili 1500 za eden

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Vele
Потврден огласувач
076666103
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам