Продавам домашна ракија,вино,оцет
250 МКД
09.03.2022 09:17

Кисела Вода / Скопје

Продавам високо квалитетна ракија,вино и вински оцет.Ракија 250ден литар,вино 150 и оцет 100 ден .тел 078381001

Категорија: Храна и готвење / Пијалаци

Се продава од:

vesna
ULICA MARKO ORESKOVIK 8/7
Потврден огласувач
075361520
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам