1 / 12
Kukja so bazen vo S. Ljubanista - Ohrid - ZDRAVESKI
120.000 €
04.01.2023 14:55

Охрид / Охрид

Број на соби:

3,5

Квадратура:

130 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 3 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

S. Ljubanista - Ohrid

Kukja vo Ljubanista Ohrid od 130m2
Se prodava namestena kukja vo Selo Ljubanista Ohrid,na magistralniot pat Ohrid – Sv Naum.
Kukjata ima vnatresna povrsina od 130m2, I dvorno mesto od 200m2.
Kukjata e na dva kata so toa sto sekoj kat ima poseben vlez I go ima sledniot raspored: dnevna so trpezarija I kujna, 2 toaleti, spalna soba, terasa I balkon.
Vo sklop na kukjata ima garaza I bazen.
Cena: 120.000 evra
Za povekje informacii jvete se na:
Gjoko: 078 303 253
Julijana: 076 361 360
Sifra: 0118

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам