1 / 4
NOVO kapace za Apple iPhone Ajfon 6 Silver
1.899 МКД
14.06.2022 14:50

Прилеп / Прилеп

NOVO neupotrebuvano silver kapace za Apple iPhone 6. Sleduva vo komplet so site fletovi i konektor za polnenje. Cena 1899den.

Imam i sekakvi drugi delovi osven maticni ploci za site modeli na iPhone od 5S do 11. Originalni ili kopija, poglednete ja galerijata ili javete se za povekje informacii i ceni.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Стари телефони

Се продава од:

iPhone
Потврден огласувач
077866336
Испрати Е-маил до огласувачот

NOVO kapace za Apple iPhone Ajfon 7 Black Crno

2199 МКД

ORIGINALEN ekran za Huawei P20 Lite

1899 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам