1 / 2
desktop
10.000 МКД
20.01.2022 15:38

Гостивар / Гостивар

Xaрд диск HDD:

200 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

AMD A-Series

Тип на хaрд диск:

SSD

Athlon 3000g, 8giga dual chanel ddr4 ram,
128 ssd, 200 g hdd,

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

mehmed
Потврден огласувач
077903244
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам