1 / 2
Земјиште на атрактивна локација
15 €
13.05.2022 00:39

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

2280 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава земјиште на атрактивна локација на патот за Богородица веднаш до патот. Земјиштето е 2280м3.
Цена 15€ m2
Контакт на Viber +389 72 267 447

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ile
Потврден огласувач
072267447
Испрати Е-маил до огласувачот

Земјиште на атрактивна локација

15 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам