1 / 1
Нива
1 €
20.01.2022 15:44

Битола / Битола

Квадратура:

4583 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

1. se prodava niva ul br .835 kp br 303 4583m2 mv. pecina
2. ul . br . 1064 kp 320 4520 m2 m.v vinogradiste s. Germijan inf na telefon 070212786 ace

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Zlatan
Потврден огласувач
070297107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам