1 / 11
SKII, SKI CEVLI,CIZMI SNOWBOARD, SKI PANTALONI, SKI JAKNI
1 МКД
20.01.2022 16:59

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Najgolem izbor na skijacka oprema
Uvoz od Shvajcarija 🇨🇭 po najniski ceni vo Makedonija.

Ski pantaloni 20-30€
Ski jakni od 30-60€

Tel. 070681904
Viber/Whatsapp

🚛 Prakjame po kargo

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Облека

Се продава од:

SKIproperty
ul:Vasil Anteski Dren br:9 Veles
Потврден огласувач
0038970681904
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам