1 / 2
Americki cizmi
1.500 МКД
Цената е фиксна
05.02.2022 08:49

Куманово / Куманово

Tип на обувки:

Останато

Големина:

>40

Боја:

Окер

Se prodavaat Americki vojnicki cizmi marka Rocky broj 44,45 vo dobra sostojba

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
071234727
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам