1 / 10
FORD FOCUS
3.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.01.2022 19:11

Радовиш / Радовиш

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

136 kw / 185 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

FORD FOCUS 2.0 TDCI 2008 GOD...
Uvezen od CH 🇨🇭 plateni davacki do registracija.
Tempomat,senzori za parking,greaci na sedista,elektrika na prozorci i retrovizori,odlicno socuvan.Moze da se vide vo sekoe vreme.Kontakt 071 333 634

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Trajce
Потврден огласувач
071333634
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам