Куќа издавам под кирија
3 €
Цената е фиксна
27.06.2022 07:39

Штип / Штип

Број на соби:

2

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

40 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1966

Година на реновирање:

1970

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Адреса:

Трст

Издавам стара куќа под крија моб.078390457

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

todorka
Потврден огласувач
070322620
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам