1 / 12
Apple Tv 4 so Nimbus Controller
14.000 МКД
Цената е фиксна
02.12.2022 16:21

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Kupeno od iSTYLE City Mall
Steelseries Nimbus Gamepad i Apple tv4 64gb komlet.Fabrika.

https://istyle.mk/steelseries-nimbus-bezdrotovy-herny-ovladac.html

https://istyle.mk/apple-tv-4-gen-2015.html?config_model=1323

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / HD плеери

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
070344467
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам