1 / 5
UREDEN KANCELARISKI PROSTOR
По Договор
25.07.2022 13:29

Штип / Штип

Квадратура:

70 m²

SE IZDAVA MODERNO UREDEN KANCELARISKI PROSTOR ZA SEKAKVA NAMENA.

ZA POVEKJE INFO:
JASMIN 074 220 000

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Bari
Потврден огласувач
074220002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам