1 / 1
Плац во Јосифово
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.01.2022 21:25

Валандово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

3000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава градежна парцела со маркица за три плацови од 3000м2 во атарот на с.Јосифово (на 50м од магазин ВИВА) со излез на три улици и сопствен пат од 334м2.
Парцелата не е под залог или хипотека.
КО Јосифово , КП 1906/1 и КП1906/4 , Имотен лист 1067.
Цена по договор.
Инфо на тел. 078/723-189 секој ден од 07-20 час.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Мирјана
Потврден огласувач
078723189
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам