1 / 4
Se prodava Ford Mondeo zvoni samo na 072 224237
2.000 €
20.01.2022 21:39

Делчево / Делчево

Марка:

Ford

Модел:

Mondeo

Година:

2002

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

107 kw / 145 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikolco
Потврден огласувач
075811842
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам