1 / 1
Plac Niva zemjiste Vinica
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.01.2022 21:01

Виница / Виница

Квадратура:

1200 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava imot na lokacija mijanci na 100 m od benziskata el go so povrsina od 1200m2,placot e so namena ovostarnik i so moznost za prenamena vo gradezeno zemjiste. Zemjisteto e vidlivo od glavniot pat za Berovo dodeka pristapot e od sporeden pat. Za poveke informacii i cena
samo na brojot !!!
070 240 032
070 240 032
070 240 032

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
078265342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам