1 / 4
se prodava kukja
105.000 €
29.06.2022 10:28

Охрид / Охрид

Број на соби:

8

Квадратура:

210 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

10 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

12

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ohridska brigada 3

se prodava kukja na ulica Ohridska brigada br 3 Ohird kvadratura na placot 168 m2 Kukjata e legalizirana
poveke informacii javete se na telefon
076-292-966
076-292-966

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Zlatan
Потврден огласувач
070297107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам