1 / 5
KARAOKE ZVUCNIK 15 inch so 2 BEZICEN MIKROFON
7.499 МКД
Денес 09:10

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

KARAOKE ZVUCNIK 15 inc
2 BEZICEN MIKROFONI
FM radio,USB,SD Card,Bluetooth,AUX
Vlez za gitara
Treable,BASS,Echo,polnac,dalecinsko
Baterija 7.4v 5400mAH
Recording

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Excellelent Plus Computers
ul Blagoja Stefkovski lokal 56
Потврден огласувач
071271119
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам