1 / 5
Zvucnici Panasonic model SB-PM28
2.000 МКД
20.06.2022 12:05

Кисела Вода / Скопје

Se prodavaat visokokvalitetni zvucnici Panasonic so BI-Wire konekcija. Perfekten zvuk. Odlicna sostojba!!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
076395660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам