1 / 7
ЧОЈС-Trosoben -Renoviran stan vo Biljanini
1 €
21.03.2023 09:18

Охрид / Охрид

Број на соби:

3,5

Квадратура:

91 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Turisticka

Se prodava trosoben ,kompletno renoviran stan vo biljanini izvori (pred kruzniot tek) so vk kvadratura od 83 m2 i podrum od 8m2 izrazito juzno orjentiran
Raspored:Dnevna so kujna i troezarija,detska soba,spalna soba,hodnik ,2 wc i dve terasi
Stanot e komplet renoviran (podlogi,parket,elektricna,vodovodna instalacija,pvc salamander,vnatresni vrati,plocki ,komplet pregletovan …)

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Агенција за недвижности ЧОЈС
Потврден огласувач
078298109.078265669
Испрати Е-маил до огласувачот

ЧОЈС-Trosoben stan 79m2 na ul.Pitu Guli

1150 €

ЧОЈС-Trosoben -Renoviran stan vo Biljanini

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам