1 / 6
Stan vo novogradba vo blizina na boss
600 €
23.05.2023 12:15

Тетово / Тетово

Број на соби:

2,5

Квадратура:

68 m²

Греење:

Струја

Спрат:

7 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Blok 82

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 82 vo Tetovo.
_______________
Stanot se naogja na kat 7 i ima 68m2.
Stanot vklucuva:
▪️ Otvoren prostor so dnevna soba i
trpezarija so kujna.
▪️ Spalna soba x 1
▪️ Banja x 1
▪️ Balkon x 1
_______________
▪️ Lift ✔️
_______________
Cena:
➧600€/m2

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам