1 / 8
Kukja vo Capce Sokace od 203m2
75.000 €
25.01.2023 15:10

Тетово / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

203 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

68 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

copce sokace

Se prodava kukja vo odlicna sostojba vo Capce Sokace.


Kukjata ima Priz + Kat.
Vkupno stanben prostor: 166m2
Vkupno plac: 203m2
Dvor: 68m2

Ima cist imoten list i moze da se vidi vo koe bilo vreme.

076/421-142 (Olja)
072/257-445 (Gjorgji)
070/381-888 (Elinor)

www.elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам